Kariéra

Podívejte se na volné pozice u nás. Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu.

Kariéra
30 dalších značek
v distribuci
2.28 miliardy
roční obrat (2023)
3 800 obchodních
partnerů
5 500 produktů
skladem

Jaké to u nás je?

Kateřina Hartlová

Marketing Team Leader CZ/SK

Pracuji pro firmu již od roku 1999. Mám ji ráda a vážím si toho, že jsem byla součástí jejího rozvoje a růstu. Z firmy o velikosti komára se během té doby stal velbloud :o) A co navíc, stále zůstala firmou v rukou dvou bratrů a nepohltil ji žádný „korporát“. Od toho se odvíjí i atmosféra, která stále ještě zůstává rodinnou. Práce musí člověka bavit a to se mi splnilo. Lidé, kteří pro AutoMax pracují, jsou nedílnou a ceněnou součástí.

Stanislav Kašpar

Brand manager

I přes krize, kterými si ekonomika čas od času prochází, je AutoMax zárukou stabilní společnosti, což je pro mě priorita. Navíc s kamarádským kolektivem a možností seberealizace.

Pracovní pozice

Obchodní zástupce průmyslové oleje a maziva

Aktuálně hledáme posilu v podobě nového kolegy/kolegyně na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro západní Čechy se specializací na průmyslové oleje značky Shell.

Pozice je vhodná pro zkušeného obchodníka, který bude schopen rychle a efektivně dosahovat stanovených cílů a uvědomuje si potřebu denní práce se CRM.

Náplň práce:

  • Systematické vyhledávání a získávání obchodních partnerů.
  • Poskytování péče stávajícím klientům a jejich další rozvoj.
  • Budování pozice spolehlivého dodavatele pro vybraná odvětví.
  • Spolupráce se zkušeným obchodním specialistou a po zaškolení převzetí odpovědnosti za ekonomické výsledky svěřeného regionu.

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru či strojírenství výhodou.
  • Ochotu cestovat a učit se novým věcem.
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Samostatnost, jisté vystupování a vnitřní motivaci.
  • Znalost práce s PC a řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné a rozvíjející se společnosti.
  • Zajímavou mzdu a výkonnostní bonusy.
  • Služební vůz i pro soukromé účely.
  • Počítač a mobilní telefon.

Nástup IHNED!

Napište nám a my se Vám ozveme

V případě zájmu se ozvěte na telefonní číslo: +420 272 700 530

Pošlete nám
svůj životopis

Kontakty

Zajímají Vás
aktuální informace?

Články